אימון מנהלים הינו אימון אישי לכל דבר המתמקד בראש ובראשונה במאומן עצמו, באג'נדה, במהות ובחשיבה שלו. כמו בכל אימון אישי מתחילים לעבוד על השורש שהוא הבסיס לכל תהליך של שינוי. יש בן אדם העומד מאחורי כל ארגון, תפקיד ניהולי, עסק, שהוא המיקוד והאימון האישי מתחיל בו.

 

האימון מנהלים מיועד למנהלים המעוניינים לחולל שינוי ושיפור ברמה האישית והמקצועית. האימון מותאם באופן אישי למנהל המאומן, בהתאם לאפיון שלו. לאחר האפיון ואבחון קווי אישיותו, האחריות המוטלת עליו בתור מנהל והדברים שהוא צריך לבצע במסגרת תפקידו, מתאימים למנהל תכנית פעולה המתאימה לו במדויק, תוכנית עבודה שתיגע בדיוק היכן שצריך לשפר ולייעל ותנהיג דרך התנהלות מסוימת שתוביל לשינוי ולהצלחה.

 

תכנית העבודה באימון האישי נבנית יחד עם המנהל על רקע אישיותו, יכולותיו ומטרותיו האישיות ומטרות הארגון אליו הוא משתייך. מטרת תכנית העבודה היא להקנות הרגלי עבודה נכונים ויעילים, לשפר מיוניות ניהוליות ובינאישיות, התאמת הצרכים האישים לצרכי העבודה, קבלת החלטות וכלים נוספים שיעזרו להתמודד עם מצבים בהמשך הדרך ולאחר אימון אישי למנהלים.

תפקידו של בעל עסק ומנהל הוא להנהיג ולהוביל את העסק לצמיחה והצלחה כלכלית. באמצעות האימון האישי ילמד המנהל למקסם ולשפר את כישרונו ויכולותיו הניהוליים, שיביאו אותו לבהירות והצלחה, מינוף העסק ושגשוג כלכלי.

באמצעות אימון אישי לניהול:

תשפרו את יכולות הניהול, המיקוד והתכנון שלכם.

תגלו את הפוטנציאל והיכולות האישיות הטמונות בכם.

תפתחו יכולת להתמודד עם משברים וקונפליקטים.

תלמדו איך להפוך את המשברים להזדמנויות.

 

ה- אימון האישי משמש ככלי עזר ליציאה ממצבים שונים שהאדם נתקל בהם לאורך חייו. בעצם כל אחד זקוק לאימון, כל אחד נמצא במצב של תקיעות כזאת או אחרת בחייו ולכל אחד יש מה לשפר ויעדים אותם הוא היה רוצה להגשים, מה שחסר לו זה יכולת ההנעה קדימה שתגרום להגשמת שאיפותיו. מהות האימון האישי היא להניע את האדם לכיוון עשייה