ידוע ומוכח כי רוב הלמידה שלנו בחיים נעשית "בשטח", בחלק המעשי של החיים. בתיאוריה כולנו יודעי דבר ומביני עניין וכשזה נוגע לאחרים פי כמה וכמה, ממש מומחים גדולים. בפועל נכשלנו והצלחנו ורק היכן שהדרך לא הייתה ממש סלולה למדנו להחכים מכל אבן דרך שעמדה בדרכנו ומכל אדם בעל ניסיון.

אז מה צריך לעשות
אז מה צריך לעשות

שמי יגאל קורן ואני מאמן אישי לעצמאיים; במשך כל חיי נחשפתי באירועים שונים בתכליתם, ליכולת שלי לעזור לאנשים. שנים רבות עסקתי בניהול וארגון מערכות יצור גדולות, צברתי ניסיון וידע רב וכל אותה העת המשכתי לטפל באנשים מתוך הידע והניסיון שרכשתי בחיי ולסייע להם בבעיות שונות – כספיות, עסקיות, אישיות ואחרות. מצאתי כי יש ביכולתי לעזור לאנשים, לחשוף בפניהם את הכלים החבויים בהם בכדי להגיע להצלחה, לעבור את המשבר או להגיע להארה פנימית שתשנה את עתידם. בשלב מסוים בחיי החלטתי ללמוד את מקצוע האימון האישי כדי למסגר ולשכלל את יכולות העזרה שלי ובסופו של דבר התמקצעתי כמאמן אישי לעצמאיים, עסקים, עסקים משפחתיים וייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה. בשל ניסיוני רב השנים, שם יכולותיי הגיעו לידיי ביטוי ומימוש גבוהים.

אימון אישי מאפשר לכם את התנאים האופטימאליים להצלחה כבעלי עסק. תהליך האימון מתקיים בשיתוף מלא איתכם וכולל במהלכו תקבלו כלים מעשיים לפתח יכולות פנימיות שיניעו אתכם להצלחה עסקית ואף ימנעו נפילה במקרה של משבר.ליווי אישי

באמצעות אימון אישי תשפרו את יכולות הניהול, המיקוד והתכנון שלכם תגלו את הפוטנציאל והיכולות האישיות הטמונות בכם תפתחו יכולת להתמודד עם משברים וקונפליקטים תשפרו את היכולת לאזן בין המשולש בית, משפחה, עסק תלמדו איך להפוך את המשברים להזדמנויות בתום תהליך האימון תקבלו ארגז כלים משמעותיים לניהול עסק מצליח, תקבלו הכוונה עסקית לראייה רחבה ולשיפור הרווחיות, פיתוח יצירתיות וגמישות בתגובה למגמות בשוק. גם לאחר סיום תהליך האימון אמשיך ללוות אתכם תקופה נוספת כדי לשמור ולהבטיח את הצלחת האימון.
בכל אדם טמונה היכולת להצליח. לכל אדם שאיפה להתקדם ובכל אדם קיים הרצון לעלות לגדולה. הדבר היחיד לו זקוק האדם כדי לממש את הכל הם כלים נכונים לסלול את הדרך, כלים נכונים לצעוד בה ולהגיע לנחלה המיוחלת, כלים הקיימים אצל כל אחד מאיתנו.

לפגישת הכרות ללא תשלום התקשרו 050-5440560
אשמח לעמוד לרשותכם
ולקחת חלק בהצלחה שלכם

בברכה
יגאל קורן