במפגש העסקים החודשי של מועדון העסקים במרינה בהרצלייה דיבר מר יגאל קורן בפני כל חברי המועדון וציין "הדבר המרכזי שנמצא בכל עסק הוא כוח האדם ( ההון האנושי), אשר מנהלי עסקים אינם מתייחסים אליו בכבוד הראוי מזלזלים בדבר החשוב ביותר בארגון. "

יגאל קורן יועץ ומאמן עסקי בכיר לניהול משברים ומומחה לכלכלת המשפחה.מר יגאל הוא יזם, יצרן ובעלים של מפעלי טקסטיל "אלוף הספורט" ו"סטאר ספורט". בעל ניסיון עשיר של עשרות שנים באקדמיה ובשטח – בניהול בכיר ו-ייעוץ שיווקי, בתחום משאבי אנוש ובעל הבנה עמוקה בתהליכי ייצור ולוגיסטיקה.

מועדון העסקים במרינה הרצלייה שוב מפתיע, הפעם דיבר בפני אנשי עסקים חברי מועדון העסקים של שיא-גל בדבריו נגע יגאל קורן בחשיבותו של ההון האנושי, שהוא הדבר החשוב ביותר בכל ארגון, לדבריו זה מנוע הצמיחה של הארגון. הוא הוסיף שהוא מתנגד נחרץ לקבלת הלוואות לארגון, החכמה היא לנצל את כל משאבי העסק בצורה נכונה בעיקר את ההון האנושי ורק אם זה לא הספיק פונים לקבלת הלוואה .

מר יגאל קורן חתם את דבריו בכך שאנשים העסקים שמגיעים למצוקה עסקית הם מתחילים בראש ובראשונה בפיטורי עובדים, בעצם הדבר הנכון הוא ההפך הגמור מהחלטתם, דרך הפעלה נכונה של ההון האנושי ניתן להציל כמעט כל עסק.

sea gal